PDZVTR5.1B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
PDZVTR5.1B
JLCPCB Part #
C253499
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1W 20uA@1V 5.1V 5.1V~5.7V 8Ω SOD-128 Zener Diodes ROHS