PDZVTFTR5.6B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
PDZVTFTR5.6B
JLCPCB Part #
C559359
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1W 20uA@1.5V 5.6V 5.6V~6.3V 8Ω SOD-128 Zener Diodes ROHS