MCR18ERTFL1R10
MFR.Part #
MCR18ERTFL1R10
JLCPCB Part #
C19732211
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS