BMLPV5000
Extended
Manufacturer
PCTEL
MFR.Part #
BMLPV5000
Description
-40℃~+70℃ 150W 1dBi、1.2dBi、1.6dBi、2.3dBi、2.6dBi、3.1dBi、9.6dBi 2.5 50Ω 789MHz、6.525GHz - Antennas ROHS