TX2SA-48V-X
MFR.Part #
TX2SA-48V-X
Description
-40℃~+70℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC 2A 48V 4ms 4ms Silver + Gold Plated - Signal Relays ROHS