ERJ-UP8D7322V
MFR.Part #
ERJ-UP8D7322V
JLCPCB Part #
C2130030
Description
-55℃~+155℃ 660mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS