TQ2SL-L-24V-Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TQ2SL-L-24V-Z
JLCPCB Part #
C2153456
Package
SMD,9x14mm
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Single Coil SMD,9x14mm Magnetic Latching Relays ROHS