EXB-U381R1JV
MFR.Part #
EXB-U381R1JV
JLCPCB Part #
C6040127
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.1Ω 4 63mW 8 ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS