TQ2SA-L-24V-Z
MFR.Part #
TQ2SA-L-24V-Z
Description
-40℃~+85℃ 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS