SP4-DC110V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
SP4-DC110V
JLCPCB Part #
C7012079
Package
SOCKETABLE
Description
-50℃~+60℃ 10A 110V 20ms 30V@DC、250V@AC 30ms 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS