SFS4-DC24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
SFS4-DC24V
JLCPCB Part #
C425145
Package
插件,53.3x25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.152kΩ 100mΩ 125V@DC、250V@AC 14 20ms 20ms 24V 4 Form A + 2 Form B: 4A + 2B (4PST-NO + DPST-NC) 500mW 6A 6A@250VAC、6A@30VDC Polarized-Single Coil 插件,53.3x25mm Power Relays ROHS