NC2D-DC24V
MFR.Part #
NC2D-DC24V
JLCPCB Part #
C3024418
Package
插件,25.4x11.2mm
Description
-40℃~+70℃ 1.6kΩ 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 24V 250V@AC 360mW 50mΩ 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 8 Polarized-Single Coil 插件,25.4x11.2mm Power Relays ROHS