MAU2D3000B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
MAU2D3000B
JLCPCB Part #
C19444297
Package
SOD-923
Description
100mA 1A 2uA@30V 30V 580mV@100mA SOD-923 Schottky Diodes ROHS