JW1AFSN-DC24V-TUV-F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JW1AFSN-DC24V-TUV-F
JLCPCB Part #
C5744222
Package
Plugin
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 24V 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS