ERJ-P03D9311V
MFR.Part #
ERJ-P03D9311V
JLCPCB Part #
C4193081
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS