JVN1AF-4.5V-F
MFR.Part #
JVN1AF-4.5V-F
JLCPCB Part #
C1563051
Package
Plugin,16x22mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12ms 16A 30V@DC、277V@AC 4.5V 5ms AgSnO2 插件,16x22mm Power Relays ROHS