ERJ-12RQJ7R5U
MFR.Part #
ERJ-12RQJ7R5U
JLCPCB Part #
C4270391
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS