EZPV80556MTC
MFR.Part #
EZPV80556MTC
JLCPCB Part #
C2916770
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 55uF 800V 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS