EZPV80206MTB
MFR.Part #
EZPV80206MTB
JLCPCB Part #
C2916757
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 20uF 800V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS