EZP-V80136LTA
MFR.Part #
EZP-V80136LTA
JLCPCB Part #
C3782940
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 13uF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS