ERJ-U0XF1601Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF1601Y
JLCPCB Part #
C4304019
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS