EZPV60406MTS
MFR.Part #
EZPV60406MTS
JLCPCB Part #
C2916717
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 600V 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS