EXC24CE900U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXC24CE900U
JLCPCB Part #
C178763
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.75Ω 125V 160mA 2 5V 90Ω@100MHz SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS