EXB-V8V2R7JV
MFR.Part #
EXB-V8V2R7JV
JLCPCB Part #
C19521230
Package
1206
Description
2.7Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS