ERJ-U02D3161X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02D3161X
JLCPCB Part #
C2105777
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS