EXB-U384R3JV
MFR.Part #
EXB-U384R3JV
JLCPCB Part #
C5639738
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 4 4.3Ω 63mW 8 ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS