ERA-1AEC6981C
MFR.Part #
ERA-1AEC6981C
JLCPCB Part #
C20013313
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS