EXB-U281R2JX
MFR.Part #
EXB-U281R2JX
JLCPCB Part #
C20027829
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1.2Ω 4 63mW 8 ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS