ERJ-U08D2430V
MFR.Part #
ERJ-U08D2430V
JLCPCB Part #
C4009930
Description
-55℃~+155℃ 243Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS