EXB-Q16P333J
MFR.Part #
EXB-Q16P333J
JLCPCB Part #
C1731475
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
10 25mW 33kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS