ERJ-P06D7501V
MFR.Part #
ERJ-P06D7501V
JLCPCB Part #
C4329470
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS