EXB-N8V752JX
MFR.Part #
EXB-N8V752JX
JLCPCB Part #
C1732048
Description
31mW 4 7.5kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS