EXB-E10C154J
MFR.Part #
EXB-E10C154J
JLCPCB Part #
C1731413
Package
SMD-10P,2.1x4mm
Description
15 150kΩ 16 63mW ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,2.1x4mm Resistor Networks, Arrays ROHS