ERJ-U14D47R0U
MFR.Part #
ERJ-U14D47R0U
JLCPCB Part #
C2139520
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS