EXB-A10P222J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-A10P222J
JLCPCB Part #
C1731122
Package
SMD-10P,3.1x6.4mm
Description
10 2.2kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.1x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS