EXB-2HV6R8JV
MFR.Part #
EXB-2HV6R8JV
JLCPCB Part #
C1733607
Package
SMD-16P,1.6x3.8mm
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 16 6.8Ω 63mW 8 ±5% SMD-16P,1.6x3.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS