ERJ-U1DF4703U
MFR.Part #
ERJ-U1DF4703U
JLCPCB Part #
C1861427
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS