EXB28V472JX
MFR.Part #
EXB28V472JX
JLCPCB Part #
C278691
Package
0402x4
Description
4 4.7kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS