EXB-24V122JX
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-24V122JX
JLCPCB Part #
C1731856
Package
0402x2
Description
1.2kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS