ERJ-12NF1540U
MFR.Part #
ERJ-12NF1540U
JLCPCB Part #
C20018200
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS