EXB-U18623JX
MFR.Part #
EXB-U18623JX
JLCPCB Part #
C20027088
Package
0502
Description
31mW 4 62kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS