EXB-14V123JX
MFR.Part #
EXB-14V123JX
JLCPCB Part #
C1731882
Package
0201x2
Description
12kΩ 2 31mW 4 ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS