ECHU1C151JX5
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECHU1C151JX5
JLCPCB Part #
C569775
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 11V、16V 150pF Metallized PPS ±5% 0603 Film Capacitors ROHS