ETQP8M1R5JFA
MFR.Part #
ETQP8M1R5JFA
JLCPCB Part #
C542343
Package
SMD,13.2x12.6mm
Description
1.5uH 1.98mΩ 27.7A 29.9A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,13.2x12.6mm Power Inductors ROHS