ETQP3M4R7KVP
MFR.Part #
ETQP3M4R7KVP
JLCPCB Part #
C412309
Package
SMD,5.5x5mm
Description
3.4A 4.7uH 45.6mΩ 6.7A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5mm Power Inductors ROHS