ERJ-HP6F2R20V
MFR.Part #
ERJ-HP6F2R20V
JLCPCB Part #
C4069979
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS