ERX-3SJ4R3A
MFR.Part #
ERX-3SJ4R3A
JLCPCB Part #
C3355304
Description
-55℃~+235℃ 3W 4.3Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS