ERX-2SJ3R9E
MFR.Part #
ERX-2SJ3R9E
JLCPCB Part #
C6035339
Description
-55℃~+200℃ 2W 3.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS