ERJ-8ENF11R5V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8ENF11R5V
JLCPCB Part #
C2080440
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS