ERJ-8GEYJ332V
MFR.Part #
ERJ-8GEYJ332V
JLCPCB Part #
C2077216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ 400V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS